Obchodní podmínky internetového porovnávače a vyhledávače zboží porovnej.net


Tyto obchodní podmínky upravují pravidla užívání služeb umístěných na internetové doméně porovnej.net, provozované provozovatelem Martin Tobola, se sídlem Ke Splavu 12,6 73925 Sviadnov (dále jen "provozovatel"). Uživatelem se stává každý návštěvník služby, který prostřednictvím svého prohlížeče zobrazuje stránky služby, nebo jinak přistupuje k datům na službě umístěným.


Podmínky užívání - služby zdarma


Registrace uživatele je poskytována zdarma
.  Uživatel se může do služby registrovat vytvořením uživatelského účtu procesem zcela bezplatné registrace. Tím se stává "registrovaným uživatelem". Registrovaní uživatelé mají přístup k některým dalším funkcím (hodnocení e-shopu, diskuze, oblíbené produkty), které pro svou funkcionalitu registraci vyžadují. Provozovatel má právo zrušit registraci uživatele v případě dlouhodobé nečinnosti tohoto registrovaného uživatele, v případě porušení ustanovení v těchto obchodních podmínkách nebo jiné činnosti narušující poskytování služeb provozovatelem. Uživatel by si ve svém vlastním zájmu měl vždy před nákupem produktu ověřit přesné specifikace kupovaného produktu přímo u vybraného prodejce na jeho e-shopu.

Registrace internetového obchodu je poskytována zdarma. Provozovatel internetového obchodu se muže zaregistrovat v k tomu určené registrační sekci, kde je vyžadována URL adresa na XML feed zboží (tento feed je kompatibilní se standardem zbozi.cz). Provozovatel má právo zrušit registraci e-shopu v případě dlouhodobé nečinnosti tohoto registrovaného uživatele nebo nefukčnosti XML feedu, v případě porušení ustanovení v těchto obchodních podmínkách nebo jiné činnosti narušující poskytování služeb provozovatelem. Provozovatel neručí za správnost údajů uvedených u jednotlivých produktů.
Uživatelské diskuzní příspěvky


Za "příspěvek" se považuje každá informace vložená do Služby Uživatelem. Zejména se jedná o diskuzní příspěvky, hodnocení obchodů, atd. Uživatelské Příspěvky vyjadřují názory pouze jejich autorů a nevyjadřují názory Provozovatele. Provozovatel neručí za pravdivost údajů prezentovaných v Příspěvcích. Obzvláště anonymní příspěvky by měli Uživatelé přijímat jako subjektivitní názor, který sám o sobě nemusí poskytovat úplnou a pravdivou informaci o kvalitě zboží či internetových obchodů. Autoři příspěvků v diskuzích apod. jsou zodpovědni za vlastní uvedené názory a jejich soulad se zákony ČR. Provozovatel nenese zodpovědnost za jejich obsah. Provozovatel má právo vymazat jakýkoliv Příspěvek, který je očividně v rozporu se zákonem, dobrými mravy, nesouvisí s tématem, nebo by mohl jinak narušit kvalitu Služby. Všechny napsané Příspěvky se stávají okamžikem jejich vložení do Služby majetkem Provozovatele a jejich autor tím předává následující práva k těmto Příspěvkům a to i tehdy, pokud jsou dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb., o právu autorském: používat, upravovat, kopírovat, distribuovat, předávat, veřejně vystavovat, veřejně provádět, reprodukovat, publikovat, sublicencovat, přenášet nebo prodávat jakékoliv takové komunikace a vytvářet z nich odvozená díla, sublicencovat třetí straně neomezená práva k provádění kterýchkoliv předchozích práv udělených ve vzathu k těmto příspěvkům. Uživatel se vložením Příspěvku vzdává jakéhokoliv nároku na odměnu a prohlašuje, že nebude omezovat způsob použití jím vložených Příspěvků.


Veškerý obsah uvedený na stránkách porovnej.net je chráněn autorským zákonem, jeho šíření bez výslovného souhlasu Provozovatele je přísně zakázáno. Toto se týká jednotlivých částí obsahu, tak jeho uspořádání do výsledné databáze informací.


Přidat e-shop  |   Upravit e-shop  |   Kontakt  |   O nás  |   Objednat reklamu  |   Zvýhodnění  |   Obchodní podmínky
Copyright Eline.cz, všechna práva vyhrazena 2010
Car Accesories   Extreme Fishing   Cheap Android Smartphones   Smartphone 1   Cheap LED bulbs   Podlahové rošty  Prodej vína  Lékárna  Nábytek  Army věci