Porovnejte hledané zboží na internetovém vyhledávači a porovnávači cen porovnej.net a šetřete Váš čas a finance.
Navigace
přidat e-shop přidat e-shop
upravit e-shop upravit e-shop
kontakt kontakt
o nás o nás
objednat reklamu objednat reklamu
zvýhodnění zvýhodnění

O nás

Zaregistrujte Váš internetový obchod na internetový vyhledávač a porovnávač zboží porovnej.net a to zcela zdarma.

Internetový vyhledávač a porovnávač cen zboží porovnej.net


Porovnej.net je vyhledávač a porovnávač zboží, který vyhledává zboží ve všech českých a slovenských e-shopech, které jsou v našem porovnávači zaregistrované.
Registrace e-shopu je zcela zdarma. V porovnání s konkurenčními vyhledávači zboží nabízíme rozšířenou funkcionalitu ve formě hodnocení e-shopu, možnosti diskuse a vložení zboží mezi oblíbené produkty a následné porovnání více produktů.
Našim cílem bylo vytvořit uživatelsky jednoduchý a přehledný vyhledávač / porovnávač zboží, který bude nabízet také další přidané užitečné funkce.


Tvorba webových stránek a internetových obchodů


Za technickou realizací stojí mnohaleté zkušenosti naší firmy, která má za sebou desítky úspěšných projektů v oboru tvorby webových aplikací, webových stránek, náročných zakázkových internetových obchodů a následných optimalizací pro vyhledávače (SEO). Nabízíme tvorbu atypických projektů zákazníkům "na míru" . Při tvorbě webových stránek dbáme na kvalitní technické zpracování (dodržujeme standardy HTML či XHTML a používáme nejnovější technologie) a také na originální grafické provedení - webdesign.

 


zpětnahoruvytisknout

Přidat e-shop  |   Upravit e-shop  |   Kontakt  |   O nás  |   Objednat reklamu  |   Zvýhodnění  |   Obchodní podmínky
Copyright Eline.cz, všechna práva vyhrazena 2010
Car Accesories   Extreme Fishing   Cheap Android Smartphones   Smartphone 1   Cheap LED bulbs   Podlahové rošty  Prodej vína  Lékárna  Nábytek  Army věci